Poslední Akce

Focení

MŠ Malý svět Nade Mží 734/1, Plzeň

Milí rodiče, 13.6. proběhne ve školce focení. Děti si z tohoto focení odnesou na památku tablíčko s fotkou celé třídy a budou se moci vyfotit také ve skupinkách. Podrobnější info bude viset na nástěnce ve školce.

Divadlo Letadlo

MŠ Malý svět Nade Mží 734/1, Plzeň

Jupí hurá, divadlo k nám zavítá!!! Už se nemůžeme dočkat, opět se k nám podívá Divadlo Letadlo a zahrají nám pohádku s letní tématikou! Jůů! Už aby bylo teplo! Těšit se mohou všechny tři třídy!

60Kč

Vzhůru do oblak

Depo 2015 Presslova 14, Plzeň

A je to tady, čeká nás další návštěva Depo2015. Tentokrát na program zvaný Vzhůru do oblak.  Prolétneme se fascinujícím světem v oblacích, zažijeme svět létání na vlastní kůži. Těšit se může třída Pejsků. Vyrazíme tramvají do města, projdeme se kolem řeky a po výstavě se v Depu také naobědváme. Kluci kuchaři nám s sebou zase … Pokračování textu Vzhůru do oblak