Nový směr mateřské školy – sport

Blízká budoucnost:
Mateřská škola Malý svět bude sportovat!

Budoucnost mateřské školy, díky personálnímu obsazení a možnostem, které prostředí mateřské školy nabízí, je viděna v nenásilném přechodu běžné MŠ na mateřskou školu se sportovním zaměřením.
Děti kromě běžného pohybového vyžití budou odborně vedeny ke sportovní průpravě vhodné pro předškolní věk, zejména v oblasti míčových her. Budou nabízeny zájmové kroužky s pohybovým programem, budou organizovány kurzy bruslení, plavání a inline skating aj.

ms-sport
Ve školním roce 2015/2016  již běží pilotní program – Sportujeme ve školce, kde chceme vyzkoušet náš záměr a porovnat odezvu rodičů a dětí na tuto aktivitu.
Mateřská škola Malý svět se těší na každého malého sportovce!