Slavnostní otevření nové zahrady

Ve středu 19.09. v odpoledních hodinách proběhla významná akce naší mateřské školky. Byla slavnostně otevřena nová školní bylinková a ovocná zahrada.

Naši slávu navštívili místostarostové UMO3 Plzeň p. Ing. Maříková a p. Mgr. Škarda. Paní zřizovatelka školy Mgr. Linhartová popřála všem dětem plno pěstitelských úspěchů a paní ředitelka školy Mgr. Willová seznámila všechny návštěvníky s účelem zmíněné zahrady, který financuje nadační fond Zelený poklad. Děti měly možnost si nechat namalovat obličeje a zasportovat si. Hotelová školy připravila malou mlsnotu a o hudební program se postarali žáci ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň.

Děkujeme všem zúčastněným a návštěvníkům a těšíme se na ovoce z naší zahrádky.

20161019_151307

20161019_153253