Vánoční besídka ve školce

Na pátek 12. prosince byla naplánována dlouhodobě vánoční besídka. Tento den byl vybrán proto, že se sice blíží kvapem Vánoce, ale ještě ten známý předvánoční shon a stres naplno na nikoho nedolehl, a tak se můžeme v pohodě a klidu sejít.

Děti, společně s učitelkami, předvedly čtvrthodinové pásmo říkanek, vánočních básniček, pohybových her a tanečků. Za svoji produkci sklidily zasloužený potlesk a pochvalu. Při následném posezení u kávy, čaje a sladkostí, rodiče ocenili a poděkovali učitelkám za jejich náročnou práci. Konstatovali, že u dětí zaznamenávají velké pokroky. Tato slova každého z pedagogů vždy pohladí a znovu se ujistí, že začínat formovat lidskou osobnost od začátku stojí za to.